PRODEJ SVÁŘEČSKÉ TECHNIKY

welding-machine
shop
online-shop
  • Profesionální svářecí technika od předních světových výrobců o jejíž kvalitě jsme se sami přesvědčili.
  • Svařovací zdroje pro metody MIG/MAG, TIG, MMA, odporové svařování, svorníkové navařování a robotické svařování
  • Jsme nezávislý prodejce – doporučíme Vám, to, co je nejvhodnější právě pro vaši aplikaci.
  • Máme řešení i pro robotická pracoviště a automatizované provozy.
  • Techniku máme skladem v 5 kamenných obchodech a na vaše požadavky reagujeme rychleji než konkurence.
  • Dodáváme i přídavný svařovací materiál, wolframové elektrody a technické plyny pro svařování (CO2, Argon, atd.)
  • Nezapomeňte na ochranné pomůcky (rukavice, samostmívací kukly,…) pro pohodlnou a bezpečnou práci.

Svářečská technika – prodejny i e-shop

Přijďte si prohlédnout naši nabídku svařovací techniky na jednu z našich 5 prodejen – v Liberci, Jablonci n. Nisou, Mimoni, Děčíně nebo v Kladně. Naši prodejci vám ochotně poradí a doporučí vhodné produkty pro vaše svařovací potřeby.

Kromě toho je Vám k dispozici i e-shop pro pohodlný výběr a rychlý nákup odkudkoliv.

Svářecí technika ALFA IN

Společnost ALFA IN je zavedený tuzemský výrobce techniky pro svařování a plazmové řezání. Dále se zabývá výrobou elektrocentrál, plynových filtrů a dalších souvisejících produktů. Stroje ALFA IN si pro své inovativní pojetí získali značnou popularitu, a to nejen mezi svářeči v České republice, ale i v dalších zemích.

Svařovací zařízení  ALFA IN nenajdete jen v očekávaných oborech, jako jsou např. průmyslové podniky, železárny, jaderné elektrárny, ale můžete se s ními setkat i na místech jako je Městské divadlo Brno, Slovenské národní divadlo, Akademie výtvarných umění, Česká polární stanice na Špicberkách a mnoho dalších.

svařovací zdroje alfa in Artweld
prodej svářečské techniky, svářečská technika, alfain, perun, artweld, svářečské potřeby

Svářecí technika CEA

CEA je nejznámější italskou společností nabízející průmyslová svařovací zařízení. CEA má ve svém portfoliu zdroje pro svařování obloukem, řezání plazmou a lisy pro odporové svařování. Tyto vysoce výkonné stroje jsou používány ve ve více než 70 zemích celého světa a staly se synonymem pro moderní svařování, a to např. proto, že jsou vybaveny mnoha pokročilými funkcemi a inovativním softwarem.

CEA VISION ARC
VISION.ARC, inovativní svařovací oblouk, je výsledkem 60 let zkušeností v technologii svařování. Jedná se o digitální dynamické ovládání oblouku, který poskytuje něco zcela odlišného od tradičního způsobu svařování. Oblouk je v reálném čase svařování zcela pod kontrolou a nepřetržitě monitorován pomocí nejnovějšího výkonného mikroprocesoru. Všechny parametry jsou rychle zpracovány a upraveny během několika málo mikrosekund, navíc dochází ke kompenzaci změn v podmínkách svařování, způsobených např. pohyby hořáku nebo nepřesnostmi základního materiálu. Vision Arc poskytuje prvotřídní výkon s mimořádně vysokou kvalitou svarů, jenž nelze dosáhnout tradičními svařovacími zdroji.

svářečky cea, prodejna artweld liberec, svařování, svářečky, svářečské potřeby liberec, chobola liberec

Svářecí technika Lorch

Svářecí stroje německé značky Lorch se vyznačují širokým okruhem využití, od dílenského přes opravárenské, montáže až po využití v podobě nejnáročnějších robotových aplikací. Produkty LORCH jsou oblíbené u rofesionálních svářečů, kteří hledí do budoucna a uvědomují si, že vysoká kvalita provedeného svaru je vizitkou jejich práce. V porfoliu najdete zdroje pro svařování metodami MMA, MIG/MAG, TIG (WIG), pro řezání plazmou a také kompletní příslušenství pro svařování.

Lorch cobot, svařování, robotizace, kobot, lorch, artweld
svařovací zdroje svářecí zdroje svařování svářečky artweld