SVAŘOVACÍ ZDROJE

Svářecí technika k vašim službám

Ruční svařovací zdroje (též invertory či lidově “svářečky”) pro svařování metodami MMA, MIG/ MAG a TIG z naší nabídky jsou vhodné především pro profesionální použití.

Potřebujete výkonné stroje do vaší výroby, autodílny nebo údržby? Vyberte si z naší nabídky moderní svařovací invertory vybavené pokročilými funkcemi, které usnadňují práci a pomáhají vytvářet spolehlivé svary.

Synergické řízení všech svařovacích parametrů, inovativní svařovací procesy, paměť pro uložení svařovacích úloh a další chytré funkce se snadno mohou stát účinnými nástroji pro zvýšení vaší produktivity a získání náskoku před konkurencí!

prodej svářečské techniky, svářečská technika, alfain, perun, artweld, svářečské potřeby
svařovací zdroje svářecí zdroje svařování svářečky artweld

Zdroje pro svařování metodou MIG/MAG

Moderní MIG/MAG invertory se mohou pochlubit mnoha praktickými funkcemi (např. automatické zaplňování koncového kráteru, rychlé podávání drátu, software pro speciální svařovací procesy, studený oblouk, snížená spotřeba a hlučnost atd.), díky nimž je svařování komfortnější než kdykoliv před tím.

TIG

Trendem ve světě invertorů pro metodu TIG jsou inovace směřující k intuitivnímu ovládání a automatickému nastavování parametrů. K dispozici jsou stroje s automatickou regulací plynu (předfuk i dofuk) či s funkcí bezdotykového HF zapálení oblouku pro eliminaci vměstků ve svaru a delší životnost wolframových elektrod.

Multifunkční svařovací zdroje

Multifunkční svařovací zdroje Vám naplno otevřou dveře do světa svařování! Bez omezení využívejte metody MMA, MIG/MAG či TIG a získejte nástroj, jehož přidanou hodnotu násobí právě jeho všestrannost. I v tomto segmentu vám můžeme doporučit stroje vybavené inteligentními funkcemi (ANTI-STICK, HOT START, ARC FORCE, atd.) pro ještě vyšší efektivitu a mistrovské svary!

ALFAIN, alfa in, alfa-in, svářečky, svářecí zdroje, svářečská technika artweld, logo
CEA, svařován CEA, svářečky CEA, matrix, digitech, vision pulse, qubox, arweld
Lorch, svářečky, svářecí technika, micormig, micorstick, artweld

Potřebujete poradit s výběrem?

Navštivte naše prodejny!

Konzultace pro firemní zákazníky?

Kontaktujte naše obchodní zástupce