V moderním svařování hrají chemické přípravky významnou roli. Pomáhají např. zvyšovat kvalitu svarů, chrání proti korozi a celkově zvyšují efektivitu práce. V našich prodejnách proto najdete kompletní řadu chemie pro svařování – od separačních kapalin, přes pasivační prostředky až po čistidla na hořáky, kukly a svářečskou techniku. Naše zkušenosti z praxe ukazují, že tyto produkty usnadňují svářečům život a pomáhají jim dosahovat lepších výsledků

Naše nabídka chemie pro svařování

  • Separační spreje, gely a kapaliny proti rozstřiku
  • Pasivační prostředky na nerez
  • Mořidla na hliník a nerez
  • Pájecí pasty a kapaliny
  • Čistidla a odmašťovadla
  • Chladicí kapaliny do svářeček
  • Přípravky na detekci trhlin
  • Detektory úniku plynu

Artweld je společensky odpovědnou společností, a proto v nabídce chemie upřednostňuje ekologicky šetrné produkty, které neznečišťují životní prostředí.

Bez-názvu-2
chemie pro svařování, chemie ve svařování, chemické přípravky, binzel proti rozstřiku, artweld
Chemie pro svařování, chemie ve svařování, whalespray, binzel, artweld
ESAB svařování přídavný svářecí materiál drát svářecí technika artweld liberec
chemie pro svařování whalespray

Detekce trhlin – penetrační zkoušky

Chcete mít jistotu, že vaše svary jsou zcela bezchybné? Doporučujeme používat sadu na detekci trhlin a netěsností CRACK 1-2-3. Sada obsahuje červený penetrant, bílý indikační sprej a také účinný odmašťovač a čistič. V provádění zkoušky a v interpretaci jejích výsledků Vás také rádi zaškolíme! Více o chemii pro svařování značky Whalespray najdete zde!

crack 1 whalespray, chemie pro svařování, penetrační zkouška, artweld, svářečské potřeby
crack 2 whalespray, chemie pro svařování, penetrační zkouška, artweld, svářečské potřeby

Náš tip – čistič svářečských kukel Whalespray

Představujeme praktickou vychytávku pro každého svářeče! Pro lepší výhled a komfortní práci doporučujeme na Vaši svářečskou kuklu používat speciální přípravek, který ji zbaví nečistot i nepříjemného zápachu. 

ONLINE KATALOG

Naši nabídku si můžete prohlédnout online! Reálné fotografie, podrobný popis, dokumentace, návody, katalogy, vyhledávání, související produkty – vše pro svařování, vše pro pohodlný nákup!