SVORNÍKOVÉ SVAŘOVÁNÍ

Co je svorníkové svařování?

 

Svorníkové svařování je metoda pro vytváření rychlých, čistých a bezpečných spojení mezí kovovými komponenty (svorníky šroubů, kolíků, matic atd.) a základním materiálem (kovem). Ke spojení dochází po natavení styčných ploch svorníku a zákl. materiálu.

V naší nabídce najdete především svařovací zdroje a další příslušenství od českých výrobců. Díky velmi dobrým vzájemným vztahům jsme připraveni pro Vás připravit i školení na práci s těmito stroji v naší svářečské škole. Naše nabídka zahrnuje:

Kde se využívá svorníkové svařování?

Této metody se využívá např. ve strojírenství a stavebnictví, v automobilovém, lodním a leteckém průmyslu, v topenářství a vzduchotechnice, ve zdravotnické i lékařské technice.

 

Technologie hrotového zážehu

Slouží k např. přivařování svorníků, plochých elektrokontaktů, izolačních trnů atd z oceli, nerezu, mosazi nebo hliníku. Tavná zóna je cca 0,1 mm, což umožňuje přivařování i na plechy o tloušťce 0,6–0,8 mm, bez nežádoucího zabarvení nebo mechanické deformace na druhé strany plechu.

 

Technologie zdvihového zážehu

Využívá se v krátkodobém režimu, s použitím ochranné atmosféry nebo s použitím ochranných keramických kroužků.

 

Jaké má svorníkové svařování výhody?

  • Vysoká produktivita a rychlost
  • Spolehlivost a bezpečnost spojů
  • Jednoduchá obsluha strojů
  • Možnost využívat automatizovaná řešení
svor

ONLINE KATALOG

Naši nabídku pro svorníkové svařování a indukční ohřev si můžete prohlédnout také online! Reálné fotografie, podrobný popis, dokumentace, návody, katalogy, vyhledávání, související produkty – vše pro pohodlný nákup!