BALANCERY, VYVAŽOVAČE A POZICIONERY

balancery, vyvažovače, pozicionery, carl stahl kromer, artweld

Pružinové balancery

Pružinové balancery využívají přepětí své vnitřní pružiny k udržování zavěšeného tělesa ve stále stejné poloze. Operátoři pak mohou bez námahy pracovat s těžkým nářadím (např. bodovací kleště). Balancery, vyvažovače a pozicionery Carl Stahl Kromer zvyšují bezpečnost, ergonomii a produktivitu v každém provozu. Pomocí těchto produktů můžete zavěsit nejrůznější břemena tak, aby nepřekážela, ale zároveň byla flexibilně k dispozici. Usnadněte si manipulaci s nářadím, kabely či přípravky!

Jak poznat skutečně bezpečný balancer?

  1. Vysokopevnostní hák testovaný na 5násobek udávané nosnosti
  2. Řetěz pro zajištění proti pádu
  3. Pojistka proti pádu břemene při prasknutí pružiny
  4. Nárazuvzdorné pouzdro
  5. Bezpečnostní certifikace CE a GS
  6. Šroubovací karabina
bezpečný balancer, carl stahl kromer, artweld

Katalog ke stažení

Prohlédněte si český katalog produktů společnosti Carl Stahl Kromer, ve kterém najdete podrobné parametry jednotlivých modelů a všechny další informace.

balancery, vyvažovače, pozicionery katalog,artweld

Vyvažovače

Vyvažovače slouží k zavěšení dílenského nářadí, které se po použití (přitažení do pracovní polohy) vrátí zpět do své výchozí pozice. Nářadí je tak vždy rychle po ruce a zároveň nepřekáží, což zvyšuje produktivitu práce. Vyvažovače mohou nést též jednotky s médii.

pozicioner, pozicionér, pozicionéry, funkce, carl stahl kromer, artweld

Vyvažovače mohou mít nosnost až 14 kg

Vyvažovač se vzduchovou hadicí

Antikorozní řada

Balancery, vyvažovače a pozicionery jsou k dispozici i v antikorozním provedení. Na jejich výrobu se používají nerezavějící materiály, a proto se hodí zejména do potravinářských provozů. Použité mazivo odpovídá požadavkům NSF.

Pozicionery

Pozicioner drží jednotky s médii spolehlivě v nastavené poloze, i když se mění jejich hmotnost. Díky elektrické izolaci jsou bezpečnou volbou. K dispozici je také ekonomicky výhodná řada „Easy balancer“ s příznivým poměrem cena-výkon.

pozicionery, carl stahl kromer, artweld

Pozicioner z oděruvzdorného plastu

easy balancer, pozicioner, artweld

Pozicioner z produktové řady Easy