PÁSOVÉ PILY NA KOV

pásové pily, řezání, imet, artweld

Přesnost a moderní výbava

Pásové pily na kov jsou vhodné pro přesné řezání nejen oceli, ale i hliníku či barevných kovů. Natáčením ramene pily je možné řezat i pod úhlem, což následně snižuje nároky na další obrábění materiálu a usnadňuje svařování konstrukcí. Pily jsou k dispozici v mnoha variantách provedení – od manuálních, přes hydraulické až po plně vybavené CNC linky pro řezání v řádu tisíců kusů měsíčně.

Jaké pásové pily nabízíme?

Všem zájemcům vřele doporučujeme stroje od špičkového italského výrobce IMET. Na výběr je celá paleta typů a variant – dle náročnosti požadavků a zamýšleného využití. Díky velmi dobrým vztahům s tímto výrobcem pro Vás můžeme zajistit různé individuální úpravy a řešení přesně pro vaše specifické potřeby.

Pásové pily – doplňky a automatizace

K pásovým pilám dodáváme i vyspělé doplňky pro automatizaci zakládání a odebírání materiálu, kontrolu parametrů dělení nebo pro vzdálenou správu dle standardů průmyslu 4.0.

pásové pily, pásová pila, imet, artweld, řezání, dělení

Typy pásových pil

Manuální gravitační pásové  pily

pásové pily, pásová pila, na kov, imet, artweld

Vhodné pro menší provozy a dílny

Poloautomatické pásové pily

poloautomatické pásové pily na kov, pásová pila imet, artweld, řezání kovů

Vhodné pro malosériovou výrobu

Automatické pily

automatické pily, automatická pila, artweld, imet

Sériová, automatizovaná výroba

Manuální pásové pily na kov

Manuální pásové pily (Např. Imet GBS 130) jsou díky své hmotnosti rozměrům vhodné především do menších dílen. Můžete je snadno přemístit přímo na místo použití, a proto budou jistě velkým pomocníkem v montážních firmách. Využijete je jak při řezání slabostěnných i silnostěnných profilů, tak i k řezání plných materiálů. Vysokovýkonný jednofázový motor 220 V s plynulou regulací rychlosti otáček pilového pásu zaručuje možnost řezání standardních i ušlechtilých ocelí v té nejvyšší možné kvalitě.

Poloutomatické pásové pily na kov

Všestranná hydraulická poloautomatická pásová pila je určena především pro řezání rozměrově středních a větších profilů, plných materiálů, ale také vysoce pevných materiálů s možností úhlového řezu od 0° do 60° doleva. Tato pila je také vhodná pro řezání materiálu ve větších sériích a veškerých aplikací, které umožňují dané parametry pily. Pila je konstrukčně navržena a vyrobena s maximální pečlivostí a důrazem na bezpečnost, snadnou uživatelskou obsluhu s odstraněním všech víceprací a časově ztrátových prodlev v řezném procesu. Vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování, spolehlivostí a přesností při řezání.

Automatické pásové pily na kov

Automatické pásové pily (např. IMET BS AUTOCUT) jsou určeny např. pro řezání rozměrově větších profilů a plných materiálů s možností úhlového řezu od 0° do 60° doleva a od 0° do 45° doprava. Tyto pily jsou konstrukčně navrženy a vyrobeny s maximální pečlivostí a důrazem na bezpečnost, snadnou uživatelskou obsluhu, spolehlivost, přesnost při řezání a procházejí kontinuálním vývojem, který je podněcován konkrétními požadavky našich zákazníků.

IMET - pily, řezání, dělení materiálu, pilové pásy lenox, svařování artweld
Lenox pilové pásy artweld svářecí technika, vše pro svařování, svářečské potřeby