O SPOLEČNOSTI ARTWELD

Artweld je středně velká společnost se sídlem v Liberci, která se zaměřuje na prodej svářecí techniky
a s ní spojených produktů. Naše nabídka zahrnuje 24 produktových skupin a kromě toho jsme připraveni navrhnout a dodat kompletní řešení svařovacích potřeb. Společnost Artweld dále provozuje 2 svářečské školy, jejichž úkolem je vzdělávat a rozvíjet místní komunitu svářečů a také popularizovat svařování mezi českou veřejností.

Artweld – číslo účtu a fakturační údaje

Sídlo společnosti:

Nádražní 120
460 06 Liberec 6

IČO: 25046209, DIČ: CZ25046209

ID datové schránky: 9rynjnw

Výpis informací o společnosti Artweld z obchodního rejstříku

Bankovní spojení:

Účet vedený v CZK:

ČSOB a.s.
č. účtu: 265925471/0300

Česká spořitelna
č. účtu: 2177192/0800

Účet vedený v EUR:

ČSOB, a.s.
IBAN: CZ47 0300 0000 0002 7763 2836
BIC: CEKOCZPP

Mise společnosti Artweld

Pomáháme najít pevná spojení mezi zákazníky a spolehlivou svářečskou technikou. Naši nabídku sestavujeme na základě detailního poznání vlastností produktů od seriózních výrobců. Zákazníkům přinášíme prověřenou kvalitu za příjemnou cenu a usnadňujeme jim dosahovat lepších výsledků. V našich svářečských školách podporujeme růst kvalifikace české svářečské komunity a snažíme se o popularizaci svařování mezi veřejností.“

Klíčové hodnoty společnosti Artweld

Upřímná nabídka  – nabízíme produkty, které sami používáme (např. v našich svářečských školách) a jsme přesvědčeni o jejich kvalitě.

Budování vztahů  – nechceme zboží „jen nakupovat a prodávat“, ale navazovat smysluplná partnerství pro vzájemnou podporu a růst.

Smysl pro detail  – nestačí nám povrchní přehled či poskytovat obecné informace.
O problémech zákazníků, vlastnostech produktů a faktorech, které je ovlivňují, chceme vědět první poslední.

Neformálnost – respektujeme přirozené autority, nekomplikujeme si život složitými pravidly, ale chápeme důležitost systémového přístupu. Rádi se smějeme a bavíme se. Přinášíme do svařování humor a zábavu.

Popularizace  – svařování chápeme jako významný obor, který v sobě kombinuje poctivou manuální práci, expertní znalosti a sofistikované technologie. Chceme zvyšovat jeho celospolečenskou prestiž a učinit jej lákavým pro všechny generace.

ARTWELD V ČÍSLECH

3 důvody, proč zvolit společnost Artweld

1. EXPERTNÍ ZNALOSTI

Díky detailní znalosti svařovacích procesů a širokému přehledu o strojích a vybavení jsme schopni vybírat, doporučovat a dodávat to nejlepší a nejvhodnější pro různé druhy zákazníků.

2. PRAKTICKÁ APLIKACE

Neprodáváme jen zboží v krabici, ale jsme kdykoliv připraveni vám stroje ukázat v akci – ať již u vás, nebo v našich školách. Kromě toho umíme navrhovat či upravovat pracovní postupy tak, abyste dosáhli lepších výsledků.

3. BUDUJEME VZTAHY

Naším cílem není jen prodávat, ale budovat vztahy, a to jak se zákazníky, tak i s dodavateli. Díky tomu můžeme dávat lidi i věci do pohybu pro zajištění růstu a prospěchu všech, kteří se zapojí.