PRODEJNA SVÁŘECÍ TECHNIKY ARTWELD LIBEREC

Artweld Liberec

Adresa: Nádražní 120, 460 06 Liberec 6
Telefon: +420 482 345 560, +420 733 133 285
E-mail: liberec@artweld.cz

Otvírací doba:

Po-Pá: 07:00 – 17:00
So-Ne: zavřeno

Vybírejte z bohaté nabídky profesionálního vybavení nejen pro svařování. Prodejna svářecí techniky Artweld Liberec je místem, kde najdete vše, co potřebujete pro svou práci a kde Vám vždy kvalitně poradí.

Věděli jste, že velká část zaměstnanců prodejny má svářečský průkaz?

Co u nás najdete?

Ruční svařovací zdroje (svářečky), svařovací hořáky (MIG/MAG, TIG), dráty a elektrody (přídavné materiály) jsou naprostý základ. Kromě toho máme ale i vše pro svařování plamenem (autogenem), plazmové dělení (řezání).

Samozřejmostí jsou i technické plyny (nejen) pro svařování –  např. CO2, argon, acetylen, kyslík a také propan-butan pro grilování, obytné vozy atd.  Naší specialitou je možnost pohodlně objednat plyny online a následně si je na prodejnách Artweld vyzvednout!

Nemůžete pochopitelně svařovat holýma rukama, a proto si u nás vyberete také veškeré ochranné pracovní pomůcky pro svařování – samostmívací kukly zaručující dokonalou ochranu zraku, pohodlné svářečské rukavice, ale i profesionální zástěry, rukávy a další výbavu – včetně vychytávek pro svařování metodou TIG (např. tigový prst).

A co když nejsem svářeč?

Máme toho spoustu i pro ne-svářeče!  Např. kompresory, elektrocentrály, pásové a kotoučové pily, ruční elekterické nářadí, řezné a brusné kotouče a další průmyslový sortiment.

artweld liberec
240px-Parking_icon.svg

Parkování – zákazníci Artweldu mohou bez obav vjet přímo do areálu firmy a zaparkovat před prodejnou. Avšak bývá u nás celkem rušno, a proto se může stát, že na dvoře bude plno. Další možnosti parkování jsou buď přímo v Nádražní ulici či pod mostem na Poštovním náměstí.

Napište nám!