PRODEJNA SVÁŘEČSKÝCH POTŘEB ARTWELD LIBEREC

Nabídka prodejny také online, vyzvednutí objedávek zdarma!

Potřebujete poradit? Personál prodejny je vám k dispozici!

Adam Sobotík
vedoucí střediska
+420 608 550 601
adam.sobotik@artweld.cz

Radomír Šilha
obchodní zástupce
+420 606 634 629
radomir.silha@artweld.cz

Jana Pechová
referentka prodeje

+420 733 133 285
jana.pechova@artweld.cz

Roman Ciglan
referent prodeje
+420 733 133 285
roman.ciglan@artweld.cz

Vybírejte z bohaté nabídky profesionálního vybavení nejen pro svařování. Prodejna svářecí techniky Artweld Liberec je místem, kde najdete vše, co potřebujete pro svou práci a kde Vám vždy kvalitně poradí.

Ruční svařovací zdroje (svářečky), svařovací hořáky (MIG/MAG, TIG), dráty a elektrody (přídavné materiály) jsou naprostý základ. Kromě toho máme ale i vše pro svařování plamenem (autogenem), plazmové dělení (řezání).

Samozřejmostí jsou i technické plyny (nejen) pro svařování –  např. CO2, argon, acetylen, kyslík a také propan-butan pro grilování, obytné vozy atd.  Naší specialitou je možnost pohodlně objednat plyny online a následně si je na prodejnách Artweld vyzvednout!

Nemůžete pochopitelně svařovat holýma rukama, a proto si u nás vyberete také veškeré ochranné pracovní pomůcky pro svařování – samostmívací kukly zaručující dokonalou ochranu zraku, pohodlné svářečské rukavice, ale i profesionální zástěry, rukávy a další výbavu – včetně vychytávek pro svařování metodou TIG (např. tigový prst).

insidelbc_3

Co o nás říkají zákazníci?

Artweld na Firmy.cz