Svařovací hořáky – vezměte to pořádně do ruky!

V našich prodejnách a na e-shopu najdete kvalitní svařovací hořáky pro metody MIG/MAG, i TIG, včetně náhradních a spotřebních dílů. Podle náročnosti aplikace můžete zvolit hořáky různých výkonových skupin a dále pak hořáky chlazené plynem i kapalinou. Doporučujeme produkty od předních výrobců – např. Abicor Binzel, Dinse, Lorch a další. 

​Jak poznat kvalitní svařovací hořáky?

Pro usnadnění při rozhodování uvádíme několik kritérií, podle kterých se můžete orientovat v případě, že např. porovnáváte modely od různých výrobců. Dobrý hořák by měl v každém případě splňovat následující:

 • robustní konstrukce a precizní provedení
 • nízká hmotnost
 • vynikající ergonomie
 • ​lehký a flexibilní kabelový svazek​

Spotřební a náhradní díly pro svařovací hořáky

Spotřební a náhradní díly pro svařovací hořáky (MIG/MAG i TIG) jsou nedílnou součástí naší nabídky. Máme pro Vás kompletní sortiment všech dílů, které si můžete snadno objednat prostřednictvím e-shopu nebo se pro ně zastavit v jedné z našich 5 prodejen.

 • Bowdeny
 • Hubice
 • Kleště
 • Mezikusy
 • Kleštiny
 • Kroužky, pouzdra, rozdělovače
 • Průvlaky

Tipy z naší nabídky

Svařovací hořáky z nové řady MB EVO PRO (ABICOR BINZEL)

Tyto hořáky se i při své nízké váze vyznačují dostatečnou robustností
a precizním zpracováním. Nová konstrukční řada MB EVO PRO mají bohatě dimenzované šroubení a dostatek místa v rukojeti, což ocení zejména profesionální svářeči. Manipulace se vzduchem chlazenými hořáky MB EVO PRO je velmi snadná, a to i v obtížnějších polohách, což se pozitivně rojevuje na kvalitě výsledných svarů. Kapalinou chlazené hořáky MB EVO PRO vynikají svým promyšleným konceptem chlazení a pečlivě volenou kombinací materiálů. Mimořádně „studené“ zakončení hořáku prodlužuje životnost spotřebních dílů a poskytuje rezervu pro svařování vyššími výkony.

svařovací hořáky dinse abicor binzel mb evo pro
svařovací hořáky dinse abicor binzel mb evo pro

Ruční svařovací hořáky DINSE Blackline

Ruční svařovací hořáky DINSE ze série Blackline jsou lehké, snadno ovladatelné a ergonomicky promyšlené. Díky své stavbě je zaručena snadná dostupnost do místa svaru a jejich rukojeť se vyznačuje nejen dobrou odolností, ale i nejlepší izolací.  Toto řešení umožňuje přesnější vedení a snadnější ovládání. Výkonný chladicí systém hořáku MSZ 330 odvádí velké množství tepla a zajišťuje tím vyšší produktivitu práce. Oddělené vedení plynu eliminuje ztráty plynu a poskytuje optimální ochrannou atmosféru na průvlaku, což vede k perfektnímu sváru.

ONLINE KATALOG

Naši nabídku si můžete prohlédnout online! Reálné fotografie, podrobný popis, dokumentace, návody, katalogy, vyhledávání, související produkty – vše pro svařování, vše pro pohodlný nákup!