PRŮMYSLOVÉ ODSÁVÁNÍ

Průmyslové odsávání chrání vaše zdraví

Nasycené dýmy a výpary vzniklé během svařování, broušení či dělení kovů mohou mít karcinogenní účinky. Používání odsávacího a filtračního zařízení (průmyslové odsávání) efektivně snižuje riziko trvalého poškození zdraví svářečů a pomáhá vytvářet bezpečnější pracovní prostředí. Ochranu zdraví svářečů poskytují také svářečské kukly s filtrací.

Co obsahují zplodiny vzniklé při svařování?

Dým, který vzniká při sváření obsahuje obrovské množství prachových částic, které jsou menší než 1 μm. Takto malé částice snadno proniknou do dýchací soustavy lidí, kterou pak při dlouhodobé expozici nenávratně poškozují.

průmyslové odsávání, filtrace a odsávání,, svařování, artweld

Průmyslové odsávání – centrální systémy

Ve spolupráci s předními výrobci pro vás navrhneme a nainstalujeme i komplexní stacionární systémy vhodné pro větší provozy, brusírny, robotické linky atd. Následně pak pro vás zajistíme pravidelné dodávky filtrů a celkový servis zařízení. Máte zájem o podrobnější informace či vypracování nábídky?  Kontaktujte nás

průmyslové odsávání zplodin, výparů, odsávání hal, centrální odsávání, odsavače
průmyslové odsavače kemper, průmyslové odsávání

Mobilní průmyslové odsávání

Flexibilní řešení pro menší dílny a provozy a také pro místa, která neumožňují instalaci stacionárních zařízení. Avšak i tyto jednotky umožňují téměř nepřetržitý provoz a poskytují ochranu i pro velké množství kouře a prachu.

mobilní PRŮMYSLOVÉ ODSÁVÁNÍ ARTWELD

Stacionární odsavače a digestoře

Do této kategorie patří trvale instalované systémy pro odsávání svařovacích zplodin, které jsou vhodné např. pro střední a velkosériovou výrobu či automatizované provozy. Může se jednat o centrální průmyslové odsávání nebo jednotlivé odsavače a digestoře.

STACIONÁRNÍ_PRŮMYSLOVÉ ODSÁVÁNÍ ARTWELD

Odsávací stoly

Odsávací stoly jsou typem svářecích stolů, které jsou navíc vybaveny spodním odsáváním vzniklých zplodin. Jedná se tedy o řešení bez odsávacích ramen, vhodné svařování, broušení či pískování.

STACIONÁRNÍ_PRŮMYSLOVÉ ODSÁVÁNÍ ARTWELD
Eko šimko - průmyslové odsávání a filtrace
Nederman