PRŮMYSLOVÉ ODSÁVÁNÍ

Během svařování či broušení vzniká celá řada nebezpečných zplodin a pochopitelně také velké množství prachu.

V zájmu ochrany zdraví vašich pracovníků je proto dobré tyto provozy vybavit průmyslovým odsáváním a nucenou výměnou vzduchu.

Na výběr máte 3 základní možnosti:

  1. mobilní odsavače
  2. stacionární/centrální odsavače vzduchu
  3. osobní filtrační jednotka (se svářečskou kuklou)

V naší nabídce najdete zařízení učená jak pro příležitostný, tak i stálý provoz – např. pro sériovou a robotizovanou výrobu.

Neváhejte a navštivte naše prodejny či e-shop!

ODSAVANI4
ODSAVANI2
ODSAVANI3

Svářečský dým – proč se před ním chránít?

Dým a výpary vzniklé během svařování či broušení oceli (a dalších kovů) mají charakter zdraví škodlivých látek, které mohou mít karcinogení účinky. Pokud však používáte odsávací a filtrační zařízení, můžete tato rizika efektivně snižovat a vytvářet čistší a zdravější prostředí.

Co obsahují zplodiny vzniklé při svařování?

Dým, který vzniká při sváření obsahuje obrovské množství prachových částic, které vzhledem k jejich velikosti (menší než 1 µm) nejsou pouhým okem viditelné. Takto malé částice snadno proniknou do lidského organismu (zejména do dýchací soustavy) a při dlouhodobějším působení vyvolávají nemoce.

ODSAVANI5
průmyslové odsávání, odsávání výparů při svařování, odsávání kemper, artweld

Průmyslové odsávání – chrání vaše zdraví!

Naši obchodní zástupci jsou připraveni Vám pomoci vybrat vhodný typ odsavače či filtru pro vaše potřeby – váš provoz. Základní představu o nabídce můžete získat také online:

ONLINE KATALOG

Naši nabídku pro průmyslové odsávání si prohlédněte i online! Reálné fotografie, podrobný popis, dokumentace, návody, katalogy, vyhledávání, související produkty – vše pro pohodlný nákup!