služby ve svařování

Svářečská škola

SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA ARTWELD

svářeč, svářečská škola, svářečské kurzy, svářečský kurz, liberec, jablonec, artweld
goal
diploma

Kde a jak se naučit svařovat?

Chcete se naučit profesionálně svařovat metodami MMA (obalená elektroda) MIG/MAG (lidově “céočko”), TIG/WIG? V kurzech naší svářečské školy to půjde snadno! Získejte mimořádně žádanou a nadprůměrně hodnocenou kvalifikaci! Věděli jste, že svářeči patří k 20 nejžádanějším profesím na trhu práce v České republice? Začněte svou novou kariéru u nás! 

Svářečské kurzy a zkoušky u nás probíhají po celý rok! 

PODROBNOSTI, TERMÍNY, PŘIHLÁŠKY

Podrobné informace o kurzech, termíny a další podmínky naleznete na oficiálním webu svářečské školy.

svářeč, svářečská škola, svářečské kurzy, svářečský kurz, liberec, jablonec, artweld

POTŘEBUJETE OBNOVIT SVÁŘEČSKÝ PRŮKAZ?

Periodická přezkoušení svářečů probíhají po celý rok. Podrobný přehled termínů, podrobnosti a přihlášky najdete na oficiálním webu školy. 

Kolik stojí svářečský kurz?

Cena svářečského kurzu se stanovuje podle vašich individuálních potřeb na základě konzultace. Cenu kurzu ovlivňuje délka a náročnost vaší přípravy, ale i další faktory – např. zvolený materiál, technologie atd. Pro přesou kalkulaci nás prosím kontaktujte – telefonicky či e-mailem.

Jak kurzy svařování probíhají?

Výuka je rozdělena na praktickou a teoretickou část. Teoretická část se zabývá obecnými principy svařovacích procesů a bezpečnosti práce. Následuje praktický výcvik na svařovně.  Pod vedením instruktorů si osvojíte žádoucí svářečské dovednosti a připravíte se na zkoušku.

Kdo vás bude učit?

Svářečské kurzy u nás vedou vysoce kvalifikovaní instruktoři s bohatými zkušenostmi z praxe.  Proto Vás kromě běžných postupů  mohou naučit i různé “fígly” a podělit se s vámi o nejrůznější tajemství svářečského řemesla. Samozřejmě jim nechybí ani trpělivost a smysl pro humor!

Kdo se může na kurz přihlásit?

Naše svářečské kurzy jsou k dispozici všem tzn. mužům i ženám starších 18 let. Dosažené vzdělání, výška, váha, barva kůže nebo národnost nehrají roli. Důležitá je ale zdravotní způsobilost, kterou je nutno doložit pomocí formuláře. (ke stažení)

Dárkový poukaz

Máte v rodině či mezi přáteli a kolegy domácího kutila? Dejte mu kurz svařování jako dárek! Svářečská škola Artweld Vám nabízí možnost zakoupit dárkový poukaz na za zaškolení v jakékoliv metodě svařování (MMA/MIG/MAG/TIG/plamen) včetně svařování plastů!

Svářečské kurzy a zkoušky (Liberec)

PRAVIDELNÉ KURZY


25.11. – 20.12.

.2020

13.1. –  7.2. 

10.2. –  6.3.

9.3. –   3.4.

6.4. –   6.5.

PERIODICKÁ PŘEZKOUŠENÍ SVÁŘEČŮ


16.12.

2020

20.1.

17.2.

16.3.

20.4.

18.5.

Kurzy svařování a přezkoušení (Jablonec n.N.)

PRAVIDELNÉ KURZY


18.11. – 13.12.

2020

6.1. –  31.1. 

3.2. –  27.3.

30.3. – 28.4.

4.5. – 29.5.

PERIODICKÁ PŘEZKOUŠENÍ SVÁŘEČŮ


4.11.

9.12. 

2020

10.1.

14.2.

13.3.

9.4.

15.5.