česky english deutsch
ikona8

Technické plyny

Messer | Air Liquide

MESSER

messerJiž více než 100 let je jméno Messer spojeno se specializací na technické plyny. Skupina Messer vyrábí a dodává kyslík, dusík, argon, oxid uhličitý, vodík, helium, ochranné atmosféry pro svařování, speciální plyny, medicinální plyny a mnoho různých směsí.


Stejně různorodé jako spektrum nabízených plynů jsou i obory, které tyto plyny a technologické know-how zaměstnanců Messer využívají: zpracování oceli a kovů, chemický, potravinářský a farmaceutický průmysl, automobilový a elektronický průmysl, lékařství, výzkum a ekologie.

 


Air Liquide

Společnost Air Liquide byla založena v roce 1902. Působí v 80 zemích světa a v současnosti zaměstnává skoro 43.600 lidí. Air Liquide dodává své produkty více než 1 milionu zákazníků.

Nabízí inovativní řešení založená na stále se rozvíjejících technologiích. Technické plyny Air Liquide jsou nepostradatelné pro zlepšení průmyslových procesů v průmyslu zpracovatelském, těžkém, potravinářském, elektronice, zdravotní péči a dalších souvisejících aktivitách.

Pro zákazníky s menšími objemy jsou dodávány technické plyny v tlakových lahvích. Lahve jsou evidovány pomocí čárových kódů, což umožňuje jednoznačnou identifikaci lahve po celou dobu její historie.

airliquid

© 2011 ARTWELD - tel: +420 482 345555-57, e-mail: centrala@artweld.cz
TOPlist