SVAŘOVACÍ HOŘÁKY

Svařovací hořáky – vezměte to pořádně do ruky!

V našich prodejnách a na e-shopu najdete kvalitní svařovací hořáky pro metody MIG, MAG i TIG, včetně náhradních a spotřebních dílů. Podle náročnosti aplikace můžete zvolit hořáky různých výkonových skupin a dále pak hořáky chlazené plynem i kapalinou. Doporučujeme produkty od předních výrobců – např. Abicor Binzel, Dinse, Lorch a další.

​Jak poznat kvalitní svařovací hořák?

Pro usnadnění při rozhodování uvádíme několik kritérií, podle kterých se můžete orientovat v případě, že např. porovnáváte modely od různých výrobců. Dobré svařovací hořáky by v každém případě měly splňovat následující:

 • robustní konstrukce a precizní provedení
 • nízká hmotnost
 • vynikající ergonomie
 • ​lehký a flexibilní kabelový svazek
ABIMIG_WT_2x2
svařovací hořáky, svařovací hořák, tig, artweld
cea4

Spotřební a náhradní díly pro svařovací hořáky

Spotřební a náhradní díly pro svařovací hořáky (MIG/MAG i TIG) jsou nedílnou součástí naší nabídky. Máme pro Vás kompletní sortiment všech dílů, které si můžete snadno objednat prostřednictvím e-shopu nebo se pro ně zastavit v jedné z našich prodejen.

 • Bowdeny
 • Hubice
 • Kleště
 • Mezikusy
 • Kleštiny
 • Kroužky, pouzdra, rozdělovače
 • Průvlaky
dinse robotové svařování hořáky dinse dinse.cz dinse.eu artweld svářecí technika
Lorch, svářečky, svářecí technika, micormig, micorstick, artweld

Svařovací hořáky z nové řady MB EVO PRO (ABICOR BINZEL)

Tyto svařovací hořáky se i při své nízké váze vyznačují dostatečnou robustností a precizním zpracováním. Konstrukční řada MB EVO PRO má bohatě dimenzované šroubení a dostatek místa v rukojeti, což ocení zejména profesionální svářeči.

Manipulace se vzduchem chlazenými hořáky MB EVO PRO je velmi snadná, a to i v obtížnějších polohách, což se pozitivně projevuje na kvalitě výsledných svarů.

Kapalinou chlazené hořáky MB EVO PRO vynikají svým promyšleným konceptem chlazení a pečlivě volenou kombinací materiálů. Mimořádně „studené“ zakončení hořáku prodlužuje životnost spotřebních dílů a poskytuje rezervu pro svařování vyššími výkony.

svařovací hořáky dinse abicor binzel mb evo pro

Ruční svařovací hořáky DINSE Blackline

Ruční svařovací hořáky DINSE ze série Blackline jsou lehké, snadno ovladatelné a ergonomicky promyšlené. Díky své stavbě je zaručena snadná dostupnost do místa svaru a jejich rukojeť se vyznačuje nejen dobrou odolností, ale i nejlepší izolací.

Toto řešení umožňuje přesnější vedení a snadnější ovládání. Výkonný chladicí systém hořáku MSZ 330 odvádí velké množství tepla a zajišťuje tím vyšší produktivitu práce.

Oddělené vedení plynu eliminuje ztráty plynu a poskytuje optimální ochrannou atmosféru na průvlaku, což vede k perfektnímu svaru.

Náhradní a spotřební díly na hořáky nakupujte online
Náhradní a spotřební díly na hořáky nakupujte online

Potřebujete poradit s výběrem?

Navštivte naše prodejny!

Konzultace pro firemní zákazníky?

Kontaktujte naše obchodní zástupce