SVÁŘECÍ TECHNIKA

  • Profesionální svářecí technika od předních světových výrobců o jejíž kvalitě jsme se sami přesvědčili.
  • Svářecí zdroje pro metody MIG/MAG, TIG, MMA, včetně lisů a kleští pro odporové svařování.
  • Jsme nezávislý prodejce – doporučíme Vám, to, co je nejvhodnější právě pro vaši aplikaci.
  • Máme řešení i pro robotické linky a automatizované provozy.
  • Techniku máme skladem a na vaše požadavky reagujeme rychleji než konkurence.
  • Dodáváme i přídavný svařovací materiál a technické plyny pro svařování (CO2, Argon, atd.)
  • Nezapomeňte na ochranné pomůcky (rukavice, samostmívací kukly,…) pro pohodlnou a bezpečnou práci.

Svářecí technika – online i na pobočkách

Kromě e-shopu pro pohodlný výběr a rychlý nákup si naši nabídku svařovací techniky můžete prohlédnout i na 5 našich pobočkách , a to v Liberci, Jablonci n. Nisou, Mimoni, Děčíně a v Kladně. Naši prodejci vám ochotně poradí a doporučí vhodné produkty pro vaše svařovací potřeby.

Zastupujeme přední zahraniční i české výrobce

svařovací zdroje alfa in Artweld

Společnost ALFA IN je zavedený tuzemský výrobce techniky pro svařování a plazmové řezání. Dále se zabývá výrobou elektrocentrál, plynových filtrů a dalších souvisejících produktů. Stroje ALFA IN si pro své inovativní pojetí získali značnou popularitu, a to nejen mezi svářeči v České republice, ale i v dalších zemích.

Svařovací zařízení  ALFA IN nenajdete jen v očekávaných oborech, jako jsou např. průmyslové podniky, železárny, jaderné elektrárny, ale můžete se s ními setkat i na místech jako je Městské divadlo Brno, Slovenské národní divadlo, Akademie výtvarných umění, Česká polární stanice na Špicberkách a mnoho dalších.

svařovací zdroje Lorch Artweld

Svářecí stroje německé značky Lorch se vyznačují širokým okruhem využití, od dílenského přes opravárenské, montáže až po využití v podobě nejnáročnějších robotových aplikací. Produkty LORCH jsou oblíbené u rofesionálních svářečů, kteří hledí do budoucna a uvědomují si, že vysoká kvalita provedeného svaru je vizitkou jejich práce. V porfoliu najdete zdroje pro svařování metodami MMA, MIG/MAG, TIG (WIG), pro řezání plazmou a také kompletní příslušenství pro svařování.

Prohlédněte si video záznam svařování pomocí technologie Lorch SpeedPulse XT natočený vysokorychlostní kamerou (20.000 fps).

CEA je nejznámější italskou společností nabízející průmyslová svařovací zařízení. CEA má ve svém portfoliu zdroje pro svařování obloukem, řezání plazmou a lisy pro odporové svařování. Tyto vysoce výkonné stroje jsou používány ve ve více než 70 zemích celého světa a staly se synonymem pro moderní svařování, a to např. proto, že jsou vybaveny mnoha pokročilými funkcemi a inovativním softwarem.

PFC
Zařízení PFC umožňuje využití zdroje v plném rozsahu na 16A pojistku.

VRD
VRD zařízení snižuje napětí naprázdno na hodnotu nižší než 15 V, což umožňuje využití stroje ve vysoce rizikovém prostředí.

VISION ARC
VISION.ARC, inovativní svařovací oblouk, je výsledkem 60 let zkušeností v technologii svařování. Jedná se o digitální dynamické ovládání oblouku, který poskytuje něco zcela odlišného od tradičního způsobu svařování. Oblouk je v reálném čase svařování zcela pod kontrolou a nepřetržitě monitorován pomocí nejnovějšího výkonného mikroprocesoru. Všechny parametry jsou rychle zpracovány a upraveny během několika málo mikrosekund, navíc dochází ke kompenzaci změn v podmínkách svařování, způsobených např. pohyby hořáku nebo nepřesnostmi základního materiálu. Vision Arc poskytuje prvotřídní výkon s mimořádně vysokou kvalitou svarů, jenž nelze dosáhnout tradičními svařovacími zdroji.