SVAŘOVACÍ ZDROJE – MIG/MAG, TIG, MMA

Svářecí technika k vašim službám

Ruční svařovací zdroje (též invertory či lidově “svářečky”) pro svařování metodami MMA, MIG/ MAG a TIG z naší nabídky jsou vhodné především pro profesionální použití. Potřebujete výkonné stroje do vaší výroby, autodílny nebo údržby? Vyberte si z naší nabídky moderní svařovací invertory vybavené pokročilými funkcemi, které usnadňují práci a pomáhají vytvářet spolehlivé svary.

Synergické řízení všech svařovacích parametrů, inovativní svařovací procesy, paměť pro uložení svařovacích úloh a další chytré funkce se snadno mohou stát účinnými nástroji pro zvýšení vaší produktivity a získání náskoku před konkurencí!

svařovací zdroje svářecí zdroje svařování svářečky artweld
svařovací zdroje artweld tig svařování svářečské potřeby liberec
svařovací zdroje lorch artweld svářečky lorch svářečské potřeby

MIG/MAG

Moderní MIG/MAG invertory se mohou pochlubit mnoha praktickými funkcemi (např. automatické zaplňování koncového kráteru, rychlé podávání drátu, software pro speciální svařovací procesy, studený oblouk, snížená spotřeba a hlučnost atd.), díky nimž je svařování komfortnější než kdykoliv před tím.

TIG

Trendem ve světě invertorů pro metodu TIG jsou inovace směřující k intuitivnímu ovládání a automatickému nastavování parametrů. K dispozici jsou stroje s automatickou regulací plynu (předfuk i dofuk) či s funkcí bezdotykového HF zapálení oblouku pro eliminaci vměstků ve svaru a delší životnost wolframových elektrod.

Multifunkční svařovací zdroje

Multifunkční svařovací zdroje Vám naplno otevřou dveře do světa svařování! Bez omezení využívejte metody MMA, MIG/MAG či TIG a získejte nástroj, jehož přidanou hodnotu násobí právě jeho všestrannost. I v tomto segmentu vám můžeme doporučit stroje vybavené inteligentními funkcemi (ANTI-STICK, HOT START, ARC FORCE, atd.) pro ještě vyšší efektivitu a mistrovské svary!

Svářecí technika – online i na pobočkách

Kromě e-shopu pro pohodlný výběr a rychlý nákup si naši nabídku pro svařovací zdroje a svářecí techniku můžete prohlédnout i v 5 prodejnách Artweld, a to v Liberci, Jablonci n. Nisou, Mimoni, Děčíně a Kladně. Naši prodejci vám ochotně poradí a doporučí vhodné produkty pro vaše svařovací potřeby.

Zastupujeme přední zahraniční i české výrobce

  • ALFA IN
  • CEA
  • LORCH
svařovací zdroje Lorch Artweld
svařovací zdroje alfa in Artweld

Váháte při výběru svařovacího zdroje? Kontaktujte našeho specialistu – připraví pro vás nabídku na míru!