SVAŘOVACÍ ZDROJE – MIG/MAG, TIG, MMA

Svářecí technika k vašim službám

Ruční svařovací zdroje (též invertory či lidově “svářečky”) pro svařování metodami MMA, MIG/ MAG a TIG z naší nabídky jsou vhodné především pro profesionální použití. Potřebujete výkonné stroje do vaší výroby, autodílny nebo údržby? Vyberte si z naší nabídky moderní svařovací invertory vybavené pokročilými funkcemi, které usnadňují práci a pomáhají vytvářet spolehlivé svary.

Synergické řízení všech svařovacích parametrů, inovativní svařovací procesy, paměť pro uložení svařovacích úloh a další chytré funkce se snadno mohou stát účinnými nástroji pro zvýšení vaší produktivity a získání náskoku před konkurencí!

svařovací zdroje svářecí zdroje svařování svářečky artweld
svařovací zdroje artweld tig svařování svářečské potřeby liberec
svařovací zdroje lorch artweld svářečky lorch svářečské potřeby

MIG/MAG

Moderní MIG/MAG invertory se mohou pochlubit mnoha praktickými funkcemi (např. automatické zaplňování koncového kráteru, rychlé podávání drátu, software pro speciální svařovací procesy, studený oblouk, snížená spotřeba a hlučnost atd.), díky nimž je svařování komfortnější než kdykoliv před tím.

TIG

Trendem ve světě invertorů pro metodu TIG jsou inovace směřující k intuitivnímu ovládání a automatickému nastavování parametrů. K dispozici jsou stroje s automatickou regulací plynu (předfuk i dofuk) či s funkcí bezdotykového HF zapálení oblouku pro eliminaci vměstků ve svaru a delší životnost wolframových elektrod.

Multifunkční svařovací zdroje

Multifunkční svařovací zdroje Vám naplno otevřou dveře do světa svařování! Bez omezení využívejte metody MMA, MIG/MAG či TIG a získejte nástroj, jehož přidanou hodnotu násobí právě jeho všestrannost. I v tomto segmentu vám můžeme doporučit stroje vybavené inteligentními funkcemi (ANTI-STICK, HOT START, ARC FORCE, atd.) pro ještě vyšší efektivitu a mistrovské svary!

Svářecí technika – online i na pobočkách

Kromě e-shopu pro pohodlný výběr a rychlý nákup si naši nabídku pro svařovací zdroje a svářecí techniku můžete prohlédnout i v 5 prodejnách Artweld, a to v Liberci, Jablonci n. Nisou, Mimoni, Děčíně a Kladně. Naši prodejci vám ochotně poradí a doporučí vhodné produkty pro vaše svařovací potřeby.

Zastupujeme přední zahraniční i české výrobce

  • ALFA IN
  • CEA
  • LORCH
ALFAIN, alfa in, alfa-in, svářečky, svářecí zdroje, svářečská technika artweld, logo
CEA, svařován CEA, svářečky CEA, matrix, digitech, vision pulse, qubox, arweld
Lorch, svářečky, svářecí technika, micormig, micorstick, artweld
svařovací zdroje Lorch Artweld
svařovací zdroje alfa in Artweld