PÁSOVÉ PILY 

Pásová pila je vybavena pilovým pásem, který obíhá mezi dvěma kotouči (hnacím a vodícím). Aby se při řezu pás nesesmekl z kotoučů, je veden vodícími kladkami nebo vodícími kameny. Pásové pily mohou být využity k řezání dřeva, kovů, plastů stavebních hmot atd. Ve srovnání s jinými typy pil vynikají pásové pily minimálním prořezem (vytváří méně pilin), čímž zvyšují ekonomickou efektivitu práce.

Proč koupit pásovou nebo kotoučovou pilu u nás?

Společnost Artweld pojímá prodej pil komplexním způsobem. Kromě samotného stroje pro Vás zajistíme i odborné poradenství při výběru vhodných pásů a jejich úpravu a dodávku. Naše bohatě vybavená svařovna pilových pásů je Vám plně k dispozici – včetně možnosti nákupu online. Náš odborný servis je vždy připraven vám pomoci nejen při eventuální poruše, ale je zde i pro pravidelné revize či údržbu.

Všem zákazníků vřele doporučuje zvážit nákup pil od špičkového italského výrobce IMET. Na výběr je celá paleta typů a variant – dle náročnosti požadavků a zamýšleného využití.

 

Manuální pásové pily

Manuální pásové pily jsou vhodné zejména do měnších dílen. Zároveň vzhledem ke své nízké hmotnosti (15 – 25 Kg) mohou být velmi užitečné i v montážních provozech, protože je můžete snadno umístit tam, kde jsou zrovna potřeba.

Manuální pásové pily jsou určeny jak pro řezání slabostěnných i silnostěnných profilů, tak i k řezáni plných materiálů.

Jaké funkce a vlastnosti by manuální pásová pila měla mít?

 

  • robustní svěrák
  • rychlá a pohodlná aretace nastaveni řezného úhlu
  • praktické zajištěni pilového ramene pro snadný transport na pracoviště
  • optimální vedeni pilového pásu pomoci kuličkových ložisek
  • ergonomické řešení rukojeti i dalších ovládacích prvků
  • vysokovýkonný motor s plynulou regulací rychlosti otáček pilového pásu
  • dvojitá ochrana proti přehřátí nebo přetížení

 

Další nabídka pásových pil

V našich prodejnách či na e-shopu si můžete prohlédnout a vybrat i další typy pil – včetně modelů pro řezání středně těžkých až těžkých materiálů (oceli).

ONLINE KATALOG

Naši nabídku pro pásové pily si můžete prohlédnout online! Reálné fotografie, podrobný popis, dokumentace, návody, katalogy, vyhledávání, související produkty, vše pro pohodlný nákup!