PRODEJNA SVÁŘECÍ TECHNIKY ARTWELD MIMOŇ

alert

UPOZORNĚNÍ

Naše prodejny svářečské techniky jsou pro veřejnost uzavřeny.

Velkoobchodní prodej pro firmy a živnostníky nepřerušen! 

Prodej paliv (propan-butan) pokračuje bez omezení pro všechny!

Artweld Mimoň

Adresa: Křížová 456, 471 24 Mimoň
Telefon: +420 487 862 520, +420 608 550 603
E-mail: mimon@artweld.cz

Otvírací doba

Po-Pá: 07:00 – 16:00
So-Ne: zavřeno

Kontakt

Dušan Gergely
vedoucí prodeje
+420 607 012 529
dusan.gergely@artweld.cz

Jakub Brady
obchodní zástupce
+420 702 167 691

jakub.brady@artweld.cz

Tomáš Harkabus
referent prodeje
+420 608 550 609
tomas.harkabus@artweld.cz

 

Vše pro svařování – profesionální svářečské potřeby

Svařujete? Prodejna svářecí techniky Mimoň je místo, kde seženete vše pro svou práci a možná ještě něco navíc. Přímo na prodejně máme vždy k okamžitému odběru např. svařovací zdroje (invertory – svářečky), svařovací hořáky, autogenní technika, přídavný svařovací materiál (dráty, elektrody), řezné a brusné kotouče, samostmívací kukly, ochranné pracovní pomůcky a mnohé další.

 Potřebujete poradit? Hledáte spolehlivého partnera v oblasti svařování? K dispozici je Vám odborně školený team specialistů, kteří Vám rádi doporučí vhodná řešení pro vaši práci!

Sháníte technické plyny či propan-butan? Máme skladem kvalitní plyny (nejen) pro svařování – CO2, argon, acetylen, kyslík, dusík,…a samozřejmě i propan-butan pro vaše grilly, vařiče, karavany – v bezpečných lahvích, které pravidelně kontrolujeme. Vaše bezpečnost je naší prioritou!

Vybavení pro svařování můžete prohlížet a objednávat i online!

Vyzvednutí objednaného zboží na prodejně zdarma!

Vybírejte z bohaté nabídky profesionálního vybavení nejen pro svařování. Prodejna svářecí techniky Artweld Mimoň je místem, kde najdete vše, co potřebujete pro svou práci a kde Vám vždy kvalitně poradí.

Ruční svařovací zdroje (svářečky), svařovací hořáky (MIG/MAG, TIG), dráty a elektrody (přídavné materiály) jsou naprostý základ. Kromě toho máme ale i vše pro svařování plamenem (autogenem), plazmové dělení (řezání).

Samozřejmostí jsou i technické plyny (nejen) pro svařování –  např. CO2, argon, acetylen, kyslík a také propan-butan pro grilování, obytné vozy atd.  Naší specialitou je možnost pohodlně objednat plyny online a následně si je na prodejnách Artweld vyzvednout!

Nemůžete pochopitelně svařovat holýma rukama, a proto si u nás vyberete také veškeré ochranné pracovní pomůcky pro svařování – samostmívací kukly zaručující dokonalou ochranu zraku, pohodlné svářečské rukavice, ale i profesionální zástěry, rukávy a další výbavu – včetně vychytávek pro svařování metodou TIG (např. tigový prst).

prodejna svářečské potřeby artweld mimoň 2020, svařování, technické plyny, propan butan, svářečky
prodejna svářečské potřeby artweld mimoň 2020, svařování, technické plyny, propan butan, svářečky