česky english deutsch
ikona8

Technické plyny

Messer | Air Liquide

MESSER

messerJiž více než 100 let je jméno Messer spojeno se specializací na technické plyny. Skupina Messer vyrábí a dodává kyslík, dusík, argon, oxid uhličitý, vodík, helium, ochranné atmosféry pro svařování, speciální plyny, medicinální plyny a mnoho různých směsí.


Stejně různorodé jako spektrum nabízených plynů jsou i obory, které tyto plyny a technologické know-how zaměstnanců Messer využívají: zpracování oceli a kovů, chemický, potravinářský a farmaceutický průmysl, automobilový a elektronický průmysl, lékařství, výzkum a ekologie.

 


Air Liquide

Společnost Air Liquide byla založena v roce 1902. Působí v 80 zemích světa a v současnosti zaměstnává skoro 43.600 lidí. Air Liquide dodává své produkty více než 1 milionu zákazníků.

Nabízí inovativní řešení založená na stále se rozvíjejících technologiích. Technické plyny Air Liquide jsou nepostradatelné pro zlepšení průmyslových procesů v průmyslu zpracovatelském, těžkém, potravinářském, elektronice, zdravotní péči a dalších souvisejících aktivitách.

Pro zákazníky s menšími objemy jsou dodávány technické plyny v tlakových lahvích. Lahve jsou evidovány pomocí čárových kódů, což umožňuje jednoznačnou identifikaci lahve po celou dobu její historie.

airliquid


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Napište nám!


Aktuality
Dnes je 21.08.2018
Svátek má Johana
15.05. 2018
Praktické tlakové lahve
Máte rádi grilování? V naší nabídce nyní naleznete šikovné tlakové lahve s propan-butanem, které svou velikostí krásně zapadnou do většiny plynových grilů!
+ více ...

07.03. 2018
Navštívili jsme veletrh EISENWARENMESSE
v Kolíně nad Rýnem
+ více ...

18.01. 2018
Nový web svářečské školy - www.svarecskekurzy.cz
nabízí kompletní přehled svářečských kurzů a mnoho dalšího
+ více ...[CNW:Counter]
© 2011 ARTWELD - tel: +420 482 345555-57, e-mail: centrala@artweld.cz
TOPlist